Tesco prodejny v ČR

Mapa obchodů, akce, letáky, čerpací stanice

Supermarket Tesco Neratovice

3.00 avg. rating (65% score) - 1 vote

Prodejnu Supermarket Tesco Neratovice najdete na adrese Na výsluní 1368, Neratovice. Otvírací doba obchodu je 7:00-21:00.

Supermarket Tesco je maloobchodní prodejna s prodejní plochou od 400 do 2500 metrů čtverečních, kde najdete na jednom místě širokou nabídku potravinářského a nepotravinářského zboží denní potřeby.

Adresa prodejny

Ulice Na výsluní 1368
Město Neratovice

Kontaktní informace

Telefon +420 315 683 114
Email info@cz.tesco-europe.com
Web www.itesco.cz

Další informace

Otvírací doba 7:00-21:00
GPS souřadnice 50.25254880 N, 14.51191498 E (Mapy.cz)

Hodnocení prodejny Supermarket Tesco Neratovice

Máte přesnější informace o této Tesco prodejně? Napište nám email nebo přidejte komentář. Byli jste spokojeni s nabídkou zboží, služeb a personálem? Ohodnoťte tuto prodejnu Tesco, napište své zkušenosti!

Mapa obchodu Supermarket Tesco Neratovice

Podívejte se na podrobnou mapu, jak se dostanete do prodejny Supermarket Tesco Neratovice. Pro správnou navigaci můžete využít GPS souřadnice tohoto obchodu.

Štítek: ,
  • Jan Novák napsal:

    Supermarket Neratovice:

    Prodejnu v Neratovicích už navštěvují jen pěšky chodící (senioři, maminky s kočárky), protože parkoviště pro zákazníky je trvale obsazeno auty lidí bydlících v okolí. Při prvním sněhu v zimě 2015/2016 ověřeno – sobota dopoledne, nezasněženo (tj. přijeli nakupovat) pouze 12% zaparkovaných aut. Přesto, že v Tescu nakupuji rád, budu muset (a nejsem sám) zde oželet větší nákupy. Tesco by si mělo vzít příklad z blízkého Albertu, kde dokázali závorovým systémem umožnit parkování jen nakupujícím… Myslím, že při současném přístupu nemá Tesco šanci konkurovat dalším řetězcům v Neratovicích, které mají vyřešené parkování (Lidl, Penny, Billa,…)

    • Radek napsal:

      Jak má vyřešené parkování Billa nebo Lidl? Žádný závory tam nemají a u Lidlu nejsou paneláky, ha

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Povinná pole jsou označena *

*

2012 - 2016 Mapa a seznam prodejen TESCO v České republice - Oficiální stránky Tesco Stores ČR najdete zde. Hobbymarkety | Sushi restaurace