Tesco prodejny v ČR

Mapa obchodů, akce, letáky, čerpací stanice

Hypermarket Tesco Olomouc

4.50 avg. rating (83% score) - 2 votes

Prodejnu Hypermarket Tesco Olomouc najdete na adrese Kafkova 8, Olomouc. Otvírací doba obchodu je Nonstop.

Hypermarket Tesco je velkokapacitní maloobchodní prodejna s prodejní plochou větší než 2500 metrů čtverečních, kde najdete pod jednou střechou rozšířenou nabídku potravinářského a nepotravinářského zboží.

Adresa prodejny

Ulice Kafkova 8
Město Olomouc

Kontaktní informace

Telefon +420 585 499 111
Email info@cz.tesco-europe.com
Web www.itesco.cz

Další informace

Otvírací doba Nonstop
GPS souřadnice 49.57552346 N, 17.22756719 E (Mapy.cz)

Hodnocení prodejny Hypermarket Tesco Olomouc

Máte přesnější informace o této Tesco prodejně? Napište nám email nebo přidejte komentář. Byli jste spokojeni s nabídkou zboží, služeb a personálem? Ohodnoťte tuto prodejnu Tesco, napište své zkušenosti!

Mapa obchodu Hypermarket Tesco Olomouc

Podívejte se na podrobnou mapu, jak se dostanete do prodejny Hypermarket Tesco Olomouc. Pro správnou navigaci můžete využít GPS souřadnice tohoto obchodu.

Příchozí vyhledávání

 • Markéta napsal:

  Jaka je prosim oteviraci doba cerpaci stanice Tesco Olomouc?

 • VYMAZALOVA JARMILA napsal:

  IKDYŽ JSEM SILNE ROZČILENA ZDRAVIM.VČERA JSEM VE VAŠEM OBCHODE KOUPILA CELA ŠTASTNA KERAMICKY NUŽ VE SLEVE Z 479 NA 120 ALE DNES PRI PRVNIM KRAJENI ZELENINY NA NOŽI VYLETĚL CENTIMETROVY ZUB NAŠLI JSME JE PULKU DRUHOU JSME NEMOHLI NAJIT TAK JIDLO LETĚLO DO KOŠE. Myslim že nebudu sama s touto reklamaci.je na zvaženi dalšiho prodeje tohoto vyrobku je to nebezpečne.Bydlim 20 km od olomuce tak se mě nevyplati je hned reklamaci uplatnit.

  Vymazalova jarmila senice na hane

  • VYMAZALOVA JARMILA napsal:

   stižnost

 • Jan Pejchal napsal:

  V prosinci 2016 jsem v Tesco Mohelnice zakoupil televizor s inzerovanou normou DVBT2. Po zjištění, že televize mi v tomto formátu nefunguje, jsem ji jel reklamovat do Olomouce, protože v Mohelnici již Tesco není. Servisní technik potvrdil, že opravdu tato televize normu DVBT2 HEVC.265 nemá, tedy že v T2 přijímá pouze zvuk. Na informacích mi v tomto obchodě sdělili, že mi reklamaci neuznávají, protože v současné době televizor funguje v běžném formátu. Načež jsem se ohradil, že televize nesplňuje parametry, o kterých mě při prodeji ujišťovali (byly jak na krabici, tak i v návodu), tak ať mi vrátí peníze.
  Jednání paní finanční manažerky (jméno mi nebylo sděleno) katastrofální, vrchol arogance vzkazy pouze psané na lístečcích, nebo přes své podřízené, nikdy osobní, nebo telefonický kontakt. Vzkazy typu „odvezte si televizi, nebo ji po půl roce sešrotujeme“.
  Po téměř dvou měsících tahanic, třech zbytečných jízdách do Olomouce z místa mého bydliště celkem cca 250km jsem si stěžoval na centrále v Praze a najednou to šlo. Peníze mi byly vráceny ovšem bez slůvka omluvy.

  Tento obchod nedoporučuji nikomu, ani svému nepříteli (pokud nějakého mám).

  Radím všem – pokud vám neuznají reklamaci, stěžujte si u nadřízených, na ČOI, hlavně to nevzdávejte.

  Zdraví černá můra Tesca Olomouc.

 • xxx napsal:

  opět mě dnes ráno pokladní okradla o 25,- Kč
  místo 2 ks napočítala 3 ks
  i Billa má kontrolní display před zákazníkem, že je možné kontrolovat
  počet a cenu.
  Máte sice placení na kartu bez pokladní ale jinak váš obchod pokladám
  za zlodějnu.

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Povinná pole jsou označena *

*

2012 - 2016 Mapa a seznam prodejen TESCO v České republice - Oficiální stránky Tesco Stores ČR najdete zde. Hobbymarkety | Sushi restaurace