Tesco prodejny v ČR

Mapa obchodů, akce, letáky, čerpací stanice

Privátní značky

Společnost TESCO dodává do svých obchodů také vlastní řady výrobků. Zde přehled privátních značek Tesco.

TESCO Value

Výrobky řady TESCO Value jsou určeny pro uspokojení cenově citlivých zákazníků a patří cenově mezi nejlevnější výrobky na trhu. Řada Tesco Value pokrývá nejžádanější výrobky denní spotřeby (např. Tesco Value mléko). Tato řada má tradici od roku 2001 a v nabídce se udává více než 600 výrobků.

TESCO značka

Chcete si nakoupit značkové výrobky a přitom nenechat v obchodě celou výplatu? Sáhněte po výrobcích z řady Tesco značka! Jejich kvalita odpovídá značkovým výrobkům, ale jejich cena je minimálně o 15% nižší (např. Tesco smetanový jogurt).

TESCO Pravá chuť

Tesco Pravá chuť obsahuje řadu tradičních českých výrobků vysoké kvality připravených podle původních receptur. Každý výrobek má na obalu zobrazený benefit, který zdůrazňuje jeho jedinečnost. Například vyšší podíl základní suroviny, obsah kusového ovoce, ruční zdobení, příprava uzením a podobně. Pokud dáváte přednost tradičním domácím výrobkům, sáhněte po této řadě. Vychutnejte si tradiční české speciality od domácích výrobců exkluzivně v prodejnách Tesco. Tyto produkty poznáte podle razítka „Poctivá receptura – Pravá chuť“ na obalu.

TESCO Finest

Výrobky nejvyšší kvality pod značkou Tesco. Výrobky Tesco Finest mají přidanou hodnotu oproti standardním výrobkům, např. původ surovin, způsob jejich zpracování, originální recepturu (např. Tesco jahodový džem). Když hledáte to nejlepší, delikatesní a výjimečné, sáhněte po této řadě!

TESCO Healthy Living

Žijte zdravěji! V řadě Tesco Healthy Living nabízíme zákazníkům výrobky pro zdravý životní styl s přidáním vitamínů nebo vlákniny (např. Tesco Healthy Living nápoj). Výrobky neobsahují ztužené tuky, syntetická barviva, syntetická aromata a sladidla. Všechny tyto výrobky splňují námi předepsaná přísná kritéria pro obsah tuku, cukru, nasycených mastných kyselin a soli.

TESCO Light Choices

Jezte lehčeji! Zákazníkům upřednostňujícím „light“ výrobky nabízíme řadu Tesco Light Choices. Zde naleznete výrobky se sníženou energetickou hodnotou nebo se sníženým množstvím tuku (např. Tesco Light Choices Vídeňské párky 250g). Neobsahuje ztužené tuky, syntetická barviva ani syntetická aromata. Všechny tyto výrobky splňují námi předepsané přísné kritéria pro obsah tuku, cukru, nasycených mastných kyselin a soli.

TESCO Organic

Pro zákazníky upřednostňující ve svém jídelníčku BIO výrobky, nabízíme řadu Tesco Organic. Výrobky této řady splňují požadavky zařazení do BIO, mají přirozenou chuť a více živin, nezatěžují lidský organizmus cizorodými látkami, neobsahují geneticky modifikované organismy, neobsahují přidané chemické látky pro vylepšení chutí a vůní. Řada Tesco Organic nabízí výrobky čerstvých a trvanlivých potravin (např. Tesco Organic vejce).

Zdroj: iTesco.cz

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Povinná pole jsou označena *

*

2012 - 2016 Mapa a seznam prodejen TESCO v České republice - Oficiální stránky Tesco Stores ČR najdete zde. Hobbymarkety | Sushi restaurace