Tesco prodejny v ČR

Mapa obchodů, akce, letáky, čerpací stanice

Clubcard

Informace o věrnostní kartě Clubcard společnosti Tesco Stores ČR a.s.

Clubcard je věrnostní karta obchodního řetězce Tesco, která Vám vrací peníze za to, že nakupujete.

Za každých utracených 10 Kč na Vaší účtence Vám na kartu připočítáme 1 bod.

Na jeden účet může sbírat body celá rodina. Jednou za 3 měsíce obdržíte pravidelné vyúčtování a v něm Clubcard poukázky na další nákupy a slevové kupony na produkty, které máte rádi.

Zboží a služby, za které není možné sbírat Clubcard body

 • tabákové výrobky
 • počáteční kojenecká výživa
 • zálohové platby za vratné lahve a obaly
 • jízdenky na MHD
 • operace provedené přes Sazka terminál

Oficiální stránky Clubcard

 • Zákazník napsal:

  Clubcard od Tesca je asi nejlepší slevová kartička vůbec. Ostatní prodejci se je snaží případně dohnat stejným konceptem. Tesco to má fakt vychytané. Po větším nákupu mi přijdou mimořádné „lákací“ kupóny na další slevy, jednou za čtvrt roku přijde vyúčtování s finančním bonusem atd. Líbí se mi to hodně, i když pravidelně nevyužívám všechny akce.

 • Josef napsal:

  Vůbec to není v realizaci 3měsíce jsem nedostal ani poukázku na slevu zboží.Při relkamaci,není se možné dovolat.Mojích 6000 bodú sbírá někdo jiný.Přes vedoucí prodejny byl podán požadavek,před měsícem,ale výsledek nulový.Pěkný podvod ze strany Tesco.

 • Lenka Škoulová napsal:

  Tak já to vidím jinak.Mě za 2 roky nepřišlo vyúčtováni,přetože vždy volám na linku a jsem ubezpečena že při přištím vyúčtování mi to přidaji nedorazilo.Slečna chce vše zkontrolovat,prohlásí že vše sedi a tak múžu každý den dokola-2 roky….

 • Alena Maturová napsal:

  Už mám dost neseriózního a doslova až podvodného jednání Tesca, lživých informací i toho, že si Tesco dělá velmi ošklivou legraci ze svých zákazníků – členů věrnostního programu Club card. Dnes jsem opět urgovala na zákaznické lince své peněžní poukázky. Byla jsem s operátory zákaznické linky dohodnuta, že mi poukázky, které mi neposlali za celý rok, pošlou v červnu 2019 doporučeně. Neposlali. Dnes mi opět nabídli, že mi peníze převedou zpět na club card. Proč ? Zároveň totiž pracovnice tvrdí, že mi poukázky poslali doporučeně. Žádala jsem, aby mi sdělili podací číslo a den odeslání zásilky, když v minulosti sváděli vše na poštu. Prý to bude trvat, než mi podací číslo sdělí. Mně už jakákoliv trpělivost s Tescem došla. Obracím se na Českou obchodní inspekci z důvodu poškozování spotřebitele a klamavých příslibů výhod jakož i reklamy, na jejichž základě Tesco profituje aniž by přísliby plnilo. Celý případ hodlám medializovat. Prosím všechny poškozené a poškozované členy věrnostního programu Tesco club card, aby se připojili např. přidáním komentáře nebo aby se obrátili na Českou obchodní inspekci

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Povinná pole jsou označena *

*

2012 - 2016 Mapa a seznam prodejen TESCO v České republice - Oficiální stránky Tesco Stores ČR najdete zde. Hobbymarkety | Sushi restaurace