Tesco prodejny v ČR

Mapa obchodů, akce, letáky, čerpací stanice

Obchodní dům Tesco City Pardubice

Obchodní dům Tesco City Pardubice
1 hlas, 5.00 průměrné hodnocení (85% skóre)

1200px-Pardubice,_Palackého_třída,_Masarykovo_náměstí_1950,_Tesco_City

Obchodní dům Tesco City Pardubice najdete na adrese nám. T.G.Masaryka 1950, Pardubice. Otvírací doba obchodu je 6:30-21:00.

Obchodní dům Tesco a Tesco MY jsou nákupní domy zaměřeny převážně na módu, módní doplňky, elektroniku a zboží pro rodinu a děti.

Adresa prodejny

Ulice nám. T.G.Masaryka 1950
Město Pardubice

Kontaktní informace

Telefon +420 487 722 893
Email info@cz.tesco-europe.com
Web www.itesco.cz

Další informace

Otvírací doba 6:30-21:00
GPS souřadnice 50.03642880 N, 15.76724080 E (Mapy.cz)

Foto: ŠJů

Hodnocení prodejny Obchodní dům Tesco City Pardubice

Máte přesnější informace o této Tesco prodejně? Napište nám email nebo přidejte komentář. Byli jste spokojeni s nabídkou zboží, služeb a personálem? Ohodnoťte tuto prodejnu Tesco, napište své zkušenosti!

Mapa obchodu Obchodní dům Tesco City Pardubice

Podívejte se na podrobnou mapu, jak se dostanete do prodejny Obchodní dům Tesco City Pardubice. Pro správnou navigaci můžete využít GPS souřadnice tohoto obchodu.

  • Aleš Petera napsal:

    Dobrý večer, nakupuji v Tescu 12 let každý den, obdivuji s jakými zákazníky musí prodavačky pracovat. Skláním poklonu všem zaměstnancům Pce Tesca, přeji jim hodně pevných nervů s nakupujícímmi. Kdo by Vám to dělal za ty peníze a ještě je buzerujete, nepříjemní zákazníci, ať si to jde někdo zkusit. Každý den to vidím. Obdivuhodný výkon co tam předvádějí. S pozdravem Aleš Petera

  • Vladimír Dubec napsal:

    Když už se rozhodnete poskytnout svým zákazníkům nějaké zvýhodnění tak jej dodržujte a nedělejte si legraci. U pokladny jsem obdržel slevový kupon a když jsem uvedené zboží chtěl koupit tak byla odpověď….ještě jej nemáme. Slibem nikdo nezarmoutí je asi moto takovýchto akcí.

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Povinná pole jsou označena *

*

2012 - 2016 Mapa a seznam prodejen TESCO v České republice - Oficiální stránky Tesco Stores ČR najdete zde. Hobbymarkety | Sushi restaurace