Tesco prodejny v ČR

Mapa obchodů, akce, letáky, čerpací stanice

Supermarket Tesco Bechyně

3.00 avg. rating (65% score) - 1 vote

Prodejnu Supermarket Tesco Bechyně najdete na adrese U vodojemu 992, Bechyně. Otvírací doba obchodu je 7:00-21:00.

Supermarket Tesco je maloobchodní prodejna s prodejní plochou od 400 do 2500 metrů čtverečních, kde najdete na jednom místě širokou nabídku potravinářského a nepotravinářského zboží denní potřeby.

Adresa prodejny

Ulice U vodojemu 992
Město Bechyně

Kontaktní informace

Telefon +420 381 210 500
Email info@cz.tesco-europe.com
Web www.itesco.cz

Další informace

Otvírací doba 7:00-21:00
GPS souřadnice 49.30295120 N, 14.47618980 E (Mapy.cz)

Hodnocení prodejny Supermarket Tesco Bechyně

Máte přesnější informace o této Tesco prodejně? Napište nám email nebo přidejte komentář. Byli jste spokojeni s nabídkou zboží, služeb a personálem? Ohodnoťte tuto prodejnu Tesco, napište své zkušenosti!

Mapa obchodu Supermarket Tesco Bechyně

Podívejte se na podrobnou mapu, jak se dostanete do prodejny Supermarket Tesco Bechyně. Pro správnou navigaci můžete využít GPS souřadnice tohoto obchodu.

Štítek: ,
  • Martin napsal:

    Vážení.Dovolte,abych se vyjádřil k prodejně TESCO v Bechyni.Nakupuji zde často a zároveň nakupuji v prodejně TESCO v obci mezi Nespeky a Prahou na staré benešovské silnici.Tato obec je co do počtu obyvatel menší než Bechyně,ovšem porovnání obou prodejen jasně vyznívá ve prospěch obce u Prahy.Týká se to jak produktů k prodeji,tak moderním vybavením prodejny.Bechyňské TESCO je vedle této prodejny pouhou diskontní prodejnou.Co je platné,že zaměstnanci prodejny jsou vstřícní,ochotní a slušní,když se prodíráte rozestavěnými paletami se zbožím.I uspořádání prodejny mi připadá značně nepřehledné.Vše je určitě věcí manažera prodejny a mně připadá,že onen manažer o zlepšení vzhledu a prodeje ani moc nestojí.Mé osobní setkání s ním,i když krátké mě v tomto utvrdilo.Nakonec mi dovolte jednu větu.TESCO Bechyně je podle mého nejhorší prodejnou v rámci obchodů TESCO,kterou jsem navštívil. Martin Radvan

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Povinná pole jsou označena *

*

2012 - 2016 Mapa a seznam prodejen TESCO v České republice - Oficiální stránky Tesco Stores ČR najdete zde. Hobbymarkety | Sushi restaurace