Tesco prodejny v ČR

Mapa obchodů, akce, letáky, čerpací stanice

Supermarket Tesco Čerčany

3.00 avg. rating (65% score) - 1 vote

Prodejnu Supermarket Tesco Čerčany najdete na adrese Nádražní 595, Čerčany. Otvírací doba obchodu je 7:00-21:00.

Supermarket Tesco je maloobchodní prodejna s prodejní plochou od 400 do 2500 metrů čtverečních, kde najdete na jednom místě širokou nabídku potravinářského a nepotravinářského zboží denní potřeby.

Adresa prodejny

Ulice Nádražní 595
Město Čerčany

Kontaktní informace

Telefon +420 725 537 109
Email info@cz.tesco-europe.com
Web www.itesco.cz

Další informace

Otvírací doba 7:00-21:00
GPS souřadnice 49.84901810 N, 14.70156326 E (Mapy.cz)

Hodnocení prodejny Supermarket Tesco Čerčany

Máte přesnější informace o této Tesco prodejně? Napište nám email nebo přidejte komentář. Byli jste spokojeni s nabídkou zboží, služeb a personálem? Ohodnoťte tuto prodejnu Tesco, napište své zkušenosti!

Mapa obchodu Supermarket Tesco Čerčany

Podívejte se na podrobnou mapu, jak se dostanete do prodejny Supermarket Tesco Čerčany. Pro správnou navigaci můžete využít GPS souřadnice tohoto obchodu.

Štítek: ,
  • Jan Kašpar napsal:

    Problém u vaši prodejny se nazývá „nákupní vozík“. Před jistou dobou jste část nákupních vozíků vyměnili za jakýsi zřejmě vyřazený typ. Vzhledem k tomu, že jsem „domácí“ tak většinou nakupuji dříve a mám možnost použít vozík, který byl dodán při otevření prodejny a mám po problému. Ovšem běda když je víc zákazníků. Ten dodaný typ starší lidé nedokáží bez cizí pomoci ani odpojit z řady a vložit a vyložit do/z něj větší balení na př. balík nápojů přepravku piva a pod je nadlidské úsilí. Prodavačky jsou z připomínek nakupujících nešťastné.

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Povinná pole jsou označena *

*

2012 - 2016 Mapa a seznam prodejen TESCO v České republice - Oficiální stránky Tesco Stores ČR najdete zde. Hobbymarkety | Sushi restaurace