Tesco prodejny v ČR

Mapa obchodů, akce, letáky, čerpací stanice

Hypermarket Tesco Český Krumlov

4.00 avg. rating (75% score) - 1 vote

Prodejnu Hypermarket Tesco Český Krumlov najdete na adrese Domoradická 299, Český Krumlov. Otvírací doba obchodu je 7:00-22:00.

Hypermarket Tesco je velkokapacitní maloobchodní prodejna s prodejní plochou větší než 2500 metrů čtverečních, kde najdete pod jednou střechou rozšířenou nabídku potravinářského a nepotravinářského zboží.

Adresa prodejny

Ulice Domoradická 299
Město Český Krumlov

Kontaktní informace

Telefon +420 380 349 111
Email info@cz.tesco-europe.com
Web www.itesco.cz

Další informace

Otvírací doba 7:00-22:00
GPS souřadnice 48.82377888 N, 14.33509454 E (Mapy.cz)

Hodnocení prodejny Hypermarket Tesco Český Krumlov

Máte přesnější informace o této Tesco prodejně? Napište nám email nebo přidejte komentář. Byli jste spokojeni s nabídkou zboží, služeb a personálem? Ohodnoťte tuto prodejnu Tesco, napište své zkušenosti!

Mapa obchodu Hypermarket Tesco Český Krumlov

Podívejte se na podrobnou mapu, jak se dostanete do prodejny Hypermarket Tesco Český Krumlov. Pro správnou navigaci můžete využít GPS souřadnice tohoto obchodu.

  • bursikova marie napsal:

    Nikdo nepozdravi 15.11 byl obchod poloprazdny v 11h a v mase jsem zakoupila sadlo na skvareni -teprve z uctenky vidim ze byl uctovan bucek bez kosti za 98 kc kg !!! a dale pokladni prikouzlila caj 37,90 kc ktery jsem nekupovala !! V Nemcine kunde znamena zakaznik a v Tesco ukradenych 50 Kc si pripadam jako vyse uvedene bez prekladu Nakup je sam o sobe stres a jeste chytat Vase zlodejky a kontrolovat je, mi pripada neunosne Podobne se stalo v Albertovi kdy nejdrazsi polozka byla naskenovana 2x a zu i kdyby tam bylo vse zadarmo nejdu k podvodnikum! V mem pripade udelam to stejne s Tesco v CK

  • bursikova marie napsal:

    A Telefon vyzvani ,nikdo se neobtezuje jej zvednout to si delate z lidi blazny??

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Povinná pole jsou označena *

*

2012 - 2016 Mapa a seznam prodejen TESCO v České republice - Oficiální stránky Tesco Stores ČR najdete zde. Hobbymarkety | Sushi restaurace