Tesco prodejny v ČR

Mapa obchodů, akce, letáky, čerpací stanice

Tesco Extra Praha Eden

3.00 avg. rating (65% score) - 1 vote

Tesco_headquarters_Czech

Prodejnu Tesco Extra Praha Eden najdete na adrese U Slávie 1527, Praha. Otvírací doba obchodu je Nonstop.

Prodejna Tesco Extra je hypermarket s novou koncepcí služeb, který nabízí rozšířený sortiment potravin, módy, elektra a zábavy. Dále zde najdete specializované oddělení optiky, mobilních telefonů, fotoslužby a lékárnu.

Adresa prodejny

Ulice U Slávie 1527
Město Praha

Kontaktní informace

Telefon +420 272 073 111
Email info@cz.tesco-europe.com
Web www.itesco.cz

Další informace

Otvírací doba Nonstop
GPS souřadnice 50.06786966 N, 14.46892946 E (Mapy.cz)

Foto: Kucmel007

Hodnocení prodejny Tesco Extra Praha Eden

Máte přesnější informace o této Tesco prodejně? Napište nám email nebo přidejte komentář. Byli jste spokojeni s nabídkou zboží, služeb a personálem? Ohodnoťte tuto prodejnu Tesco, napište své zkušenosti!

Mapa obchodu Tesco Extra Praha Eden

Podívejte se na podrobnou mapu, jak se dostanete do prodejny Tesco Extra Praha Eden. Pro správnou navigaci můžete využít GPS souřadnice tohoto obchodu.

Štítek: ,
  • Pavel Sirůček napsal:

    Vážení.Pokládám za nutné informovat vás o své zkušenosti s návštěvou vaší prodejny Tesco Eden. Po nákupu kolem 15.30 jsem ve spěchu ( měl jsem ještě jednání ) opustil autem vaše garáže. Teprve při příjezdu domů jsem zjistil, že nemám svojí lehkou aktovku. Byly tam klíče od bytu ale hlavně všechny doklady. Byl jsem na mrtvici ale obratem jsem jel zpět ač jsem to v duchu pokládal za zbytečnou formalitu.
    Aktovka se ale našla. vždy chodíme dělat rodinné nákupy se ženou. tentokráte jsem byl sám a tupě jsem si pověsil lehkou aktovku na hák vozíku a spěchajíc, tupě jsem i s taškou vozík zasunul do řady dole v garážích.

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Povinná pole jsou označena *

*

2012 - 2016 Mapa a seznam prodejen TESCO v České republice - Oficiální stránky Tesco Stores ČR najdete zde. Hobbymarkety | Sushi restaurace